Artykuły i publikacje
Powrót do artykułów

BZ WBK Leasing Finansową Marką Roku 2011

BZ WBK Leasing został uhonorowany „za produkty doskonale dopasowane do potrzeb klientów w zakresie finansowania środków transportu" mianem Finansowej Marki Roku 2011. Tytuł ten przyznają najlepszym instytucjom finansowym czytelnicy i kolegium redakcyjne Gazety Finansowej.


BZ WBK Leasing od ponad 15 lat proponuje zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym, produkty umożliwiające kompleksowe finansowanie środków transportu. W naszej ofercie, obok leasingu, znajdują się także pożyczki. Konsekwentnie rozwijamy wachlarz produktów umożliwiających finansowanie zakupu pojazdów i wdrażamy innowacyjne rozwiązania, jak choćby leasing pojazdów elektrycznych, atrakcyjny cenowo leasing motocykli i quadów Yamacha, czy program ubezpieczeń wieloletnich. Przygotowując ofertę stawiamy na partnerskie podejście do naszych klientów. Nacisk kładziemy też na skrócenie procesu zawierania umów i ograniczenie formalności, a także na atrakcyjność produktów ubezpieczeniowych takich jak Ochrona Prawna, Bezpieczna Rata, czy BZ WBK Leasing Assistance zapewniających szeroki zakres ochrony.


Gazeta Finansowa dokonała wyboru "Finansowej Marki Roku" już po raz drugi. Wzięto pod uwagę firmy, które w minionym roku stworzyły w Polsce mocne i łatwo rozpoznawalne marki i odznaczają się wiarygodnością oraz stabilną pozycją na rynku finansowym.

Źródło: http://leasing24.pl/